Demir - Çelik Taşımacılığı

Galvaniz ve Sac ürünlerin taşınması için uzman ekip ve ekipman gereklidir. Yayalar Lojistik, çelik ürünlerinizin Türkiye genelinde güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için galvaniz ve sac taşıma stantları ile donatılmış araç ve römorklar ile faaliyet vermektedir.

RULO VE PALET SAC TAŞIMACILIĞI

SAC TAŞIMACILIĞI DONANIMI

Sac taşımacılığı nakliye işlemleri arasında farklı bir yapıya sahiptir. Profesyonel taşıma işlemleri arasında yer alan Sac Taşımacılığı, ağır yük taşımacılığı kapsamında da düşünülebilir. Çünkü Sac Taşıma için sac taşıma sistemlerine ve sac taşıma aparatı gibi farklı donanımlara ihtiyaç vardır.

Turna Lojistik, rulo veya palet sacların çizilmemesi, hasar görmemesi, kırılmaması gibi önlemler almaktadır. Bunun yanında oldukça ağır yükler arasında olan sacların özel aparatlarla geniş havuzlu dorselerde taşınmaktadır.

GALVANİZ TAŞIMACILIĞI

Galvaniz

Galvanizli ürünler taşınırken hassasiyet isteyen ürünlerdir. Diğer demir ve çelik ürünlere göre taşıma standartları farklılık göstermektedir.

Nakliye sırasında ürünlerin yerleştirilmesi, havalandırılması ve taşınmasındaki çözümlerimiz, ekiplerimizdeki tecrübe ve yetenekler, ekipmanlardaki çeşitlilik, organizasyon ve zamanlama başarısı ile siz rahat çalışın diye yükünüzü alıyoruz…

RÖMORK

Turna Lojistik demir ve çelik taşımacılığında kullanılan römork, ek sağlık ve güvenlik özelliklerine sahip bir platform römorkuna ihtiyaç duyan büyük demir ve çelik şirketleri ile yapılan araştırma ve geliştirme sonucudur.

 

 

Treyler, bağlama halkaları, erişim merdivenleri, tutamak kulpları ve yan direkleri (yükün zincir olmadığında yükün hareket etmesini önlemek için) içermek üzere tasarlanmıştır.

 

 

ÖZELLİKLER

Zor şartlara dayanıklı parke zemin
Yan koruma takılabilir paslanma, aşındırma, bozulma yok
Özel tasarım başlık
Geliştirilmiş sürücü görünürlüğü
Test edilmiş(1 ton) güverte bağlama halkaları
Galvanizli tepsi(kullanılmadığında saklanabilir)
Çekmeli arka merdiven
Operatör için güvenlik